VDU absolventų žygis ir piknikas „100 min. kelionė“

Trijų Mergelių tiltas (A. ir J. Gravrogkų g. 8, Kaunas)

Birželio 11 d., šeštadienį, 11 val. kviečiame visus VDU (taip pat LEU ir LŽŪU/ASU) absolventus ir kitus Universiteto bendruomenės narius į „100 min. kelionę“, kurios metu žygiuosime nuo Panemunės šilo iki Pažaislio vienuolyno. Ši kelionė yra simbolinė ir skirta paminėti Universiteto šimtmetį, o tuo pačiu ir mūsų gyvenimo „kelionę“nuo studijų iki dabar.

Pasiimkite savo šeimos narius, augintinius, užtiesalą prisėsti ant žolės, užkandžių bei vandens, pasikvieskite savo studijų laikų grupės draugus ir pasidabinę šypsena, būkite pasiruošę šios kelionės metu dalintis prisiminimais vieni su kitais.

ŽYGIO PLANAS:

Susitinkame prie Trijų Mergelių tilto, kur jūsų lauks Universiteto atstovai, nešini VDU vėliava. Kiekvienas atvykęs gaus renginio dalyvio juostelę su VDU ir 100-mečio logotipais, kurią užsirišęs ant rankos bus pastebimas bendražygių ir turės galimybę ją išsaugoti kaip prisiminimą iš kelionės.

Kelionę pradėsime žygiuodami per tiltą, eisime Panemunės miško parku, praeisime pro Kauno marių prieplauką ir pasieksime Pažaislio vienuolyną. Kelionės metu mus lydės gidas. Šį 6,4 km. kelią turėtume įveikti neskubėdami ir mėgaudamiesi gamtos vaizdais bei puikia kompanija.

Pasiekę galutinę stotelę visi vaišinsimės atsineštais užkandžiais ir dalinsimės prisiminimais. Pasistiprinus, visi drauge susipažinsime su Pažaislio vienuolyno ansambliu. Po pažinties su vienuolynu, kupini nuostabių emocijų, atsisveikinsime duodami vieni kitiems pažadą vėl susitikti kituose renginiuose.

Žygiui registruotis nereikia! Tad iki pasimatymo!

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.