AJMD „Modusas“

Adresas: Vileikos g. 8-112, LT-44404 Kaunas
El. paštas: vdumodusas@gmail.com
Internetinė svetainė: http://modusas.vdu.lt/

Modusas

VDU AJMD „Modusas“ – tai Akademinio Jaunimo Mokslinė Draugija, kuri oficialiai įsteigta 2005 metais. Organizacijos tikslas: populiarinanti gamtos mokslus bei skatinanti visuomenę daugiau domėtis mokslu.

„Modusas“ skatina studentų bei jaunųjų mokslininkų bendradarbiavimą, taip pat prisideda ir tobulinant mokymosi procesą gamtos mokslų fakultete. Mūsų organizacija aktyviai dalyvauja įvairiuose mokslą populiarinančiuose renginiuose tiek universitete, tiek už jo ribų, dažnai keliaujame į įvairias Lietuvos mokyklas ir siekiame moksleivius sudominti gamtos mokslais. Taip pat organizuojame įvairius renginius, visiems atvirus paskaitų ciklus, akcijas, prisidedame prie mokslinių konferencijų organizavimo. Šiuo metu vykdome Erasmus+ „Co-Engage – Involving Citizens through Co-creation“ projektą ir bei du projektus, kuriuos finansuoja Vytauto Didžiojo Universitetas.

Prisijungę prie mūsų, turėsite progą išbandyti įdomius eksperimentus, išmokti rašyti straipsnius ir projektus, organizuoti renginius, kurti ir vesti edukacines programas, ugdyti kūrybiškumą. Ir, žinoma, atrasite bendraminčių ir draugų, su kuriais kartu įveiksite naujus iššūkius, tobulėsite ir augsite!

Skip to content