ŽYGIMANTO JANELIŪNO daktaro disertacijos gynimas

GAMTOS TYRIMO CENTRAS

VALSTYBINIS MOKSLINIŲ TYRIMŲ INSTITUTAS

INOVATYVOS MEDICINOS CENTRAS

praneša, kad 2023 m. sausio 27 d. 11.00 val. Vytauto Didžiojo universitete, Gamtos mokslų fakultete, (Universiteto g. 10-610 aud., Akademija, Kauno r.). bus ginama ŽYGIMANTO JANELIŪNO daktaro disertacija tema: Šernų genetinės įvairovės pokyčiai Afrikinio kiaulių maro paplitimo zonoje“ (gamtos mokslai, biologija N 010)

Disertacijos gynimo taryba:

Pirmininkas

1. (HP) Dalius Butkauskas, gamtos mokslai, biologija N 010, Gamtos tyrimų centras, Ekologijos institutas.

Nariai:

prof. habil. dr. Juozas Rimantas Lazutka, gamtos mokslai, biologija N 010, Vilniaus universitetas, Gyvybės mokslų centras, Biomokslų institutas,

prof. dr. Natālija Škute, gamtos mokslai, biologija N 010, Daugpilio universitetas, Gyvybės mokslų ir technologijų institutas,

prof. dr. Jana Radzijevskaja,  gamtos mokslai, biologija N 010, Vytauto Didžiojo universitetas,

dr. Petras Prakas, gamtos mokslai, biologija N 010, Gamtos tyrimų centras, Ekologijos institutas.

Su daktaro disertacija galima susipažinti:

Vytauto Didžiojo universiteto, Gamtos tyrimų centro, Valstybiniame mokslų tyrimų instituto Inovatyvios medicinos centro, bei Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekose.