VDU kviečia į pirmąjį hakatoną “KTPC InnoHack’22”

Gruodžio 2 d. VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centras kviečia į pirmąjį hakatoną “KTPC InnoHack’22”. Visus norinčius išbandyti savo jėgas, studentus, dėstytojus, mokslininkus ir kitus, hakatonas pasitiks su klimato kaitos keliamais iššūkiais.

Hakatono metu dalyvių laukia įvairios kūrybiškumą ir proaktyvų mąstymą skatinančios užduotys, įkvepiantys pranešėjai bei mentoriai, kurie lydės visose užduotyse. Dalyviai turės galimybę ne tik atrasti inovatyvius sprendimus, bet ir patikrinti savo idėją su profesionalų pagalba. VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centro komanda, kviečia burtis į komandas bei aktyviai dalyvauti.

Laikas: 2022 m. gruodžio 2 d.

Vieta: VDU Žemės ūkio akademija, Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.

Renginio pradžia: 8.30 val.

Renginio pabaiga ir apdovanojimai: 19 val.

Būtina išankstinė registracija: https://forms.office.com/r/qgdvdSMHB4

Daugiau informacijos: FB – Komunikacijos ir technologijų perdavimo centras

Kiekviena komanda turi galimybę laimėti. Inovatyvius sprendimus vertins investuotojų, verslo bei mokslo atstovai, o laimėti bus galima:

• I, II, II vietos pasidalins pagrindinį 3000 eurų prizinį fondą;
  • VDU KTPC suteiks iki 10 val. konsultacijų nuo verslo pradžios iki produkto paleidimo į rinką;
  • Komandos turės galimybę pasinaudoti inkubavimo paslaugomis VDU verslo inkubatoriuje.

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į VDU KTPC komandą, el. paštu mokslo.paslaugos@vdu.lt.