VDU delegacija lankėsi Kinijoje

Birželio 8–12 d. Ningbo mieste (Kinija) vyko paroda „China-CEEC Expo“, kurioje Lietuva buvo garbės viešnia. Parodos stende „Versli Lietuva“ mūsų šaliai atstovavo 14 įmonių ir organizacijų. Jų gretose buvo vienintelė aukštoji mokykla – Vytauto Didžiojo universitetas (VDU).

Šio vizito į Kiniją metu VDU atstovavo: Administracijos direktorius Jonas Okunis, Švietimo akademijos vicekancleris Algirdas Raslanas, Žemės ūkio inžinerijos fakulteto dekanas Rolandas Domeika, Gamtos mokslų fakulteto prodekanas Vykintas Baublys ir Tarptautinių ryšių departamento vyresnysis specialistas Tomas Mickevičius.

Parodoje VDU atstovai turėjo galimybę pristatyti Lietuvos aukštąjį mokslą bei visas studijų galimybes Lietuvoje, susitikti su Kinijoje viešėjusiu ekonomikos ir inovacijų ministru Virginijumi Sinkevičiumi, pristatyti VDU vietinės žiniasklaidos atstovams bei susitikti su esamais ir potencialiais partneriais Ningbo mieste.

Birželio 10 d. VDU delegacija lankėsi Zhejiang Wanli universitete – ši aukštoji mokykla jau yra VDU partneris Ningbo mieste. Vizito metu buvo aptartos esamos ir naujos bendradarbiavimo galimybės. VDU delegacija turėjo galimybę susipažinti su universiteto miesteliu, laboratorijomis bei naujausia  infrastruktūra.

Birželio 12-ąją VDU atstovai apsilankė Zhejiango universiteto Ningbo technologijos institute. Čia buvo pristatyti abu universitetai, apsvarstytos bendradarbiavimo galimybės. Kinijos aukštosios mokyklos atstovai išreiškė didelį susidomėjimą bendradarbiavimu su VDU studijų, tyrimų bei kitose srityse.

Skip to content