VDU absolventų susitikimas

Mielas VDU absolvente,

Vytauto Didžiojo universitetas tęsia tradicijas ir lapkričio 17 d. kviečia Tave ir Tavo kurso draugus sugrįžti į mylimą Alma Mater.

Artėjant Lietuvos valstybės šimtmečiui, „Pasimatymai A ‘17“ kvies prisiminti VDU ir Vasario 16-osios sąsajas. Mintimis apie valstybingumą čia dalinsis Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalo atradėjas, VDU profesorius Liudas Mažylis, o vakarą vainikuos VDU kamerinio orkestro koncertas „Tarpukario šlageriai“.

Tavęs taip pat lauks susitikimas Gamtos mokslų fakultete, pasimatymas su dėstytojais, senais studijų bičiuliais, kurso draugais ir pačiu universitetu šiandien.

 

– Pasimatymų data: 2017 m. lapkričio 17 d.

Pasimatymai Gamtos mokslų fakultete: 17 val. prof. Sauliaus Šatkausko paskaita „Kelionė į kitą pusrutulį: žvilgsnis sąmonės pažinimo link“, ekskursija fakultete, susitikimas su dėstytojais ir kurso draugais (Vileikos g. 8 – 101)

– Pasimatymai tęsis: 19 val. VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28)

– Pasimatymų tema: VDU ir Vasario 16-oji

– Pasimatymų paskaitą skaitys: Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalo atradėjas, VDU profesorius Liudas Mažylis „VDU ir 1918 m. vasario 16 d. sąšaukos“

– Pasimatymų koncertas: VDU Kamerinio orkestro koncertas „Tarpukario šlageriai“ (dirigentas – Jonas Janulevičius, solistas – Andrius Apšega)

 

Daugiau informacijos: vdu.lt

Būtume labai dėkingi, jei apie savo dalyvavimą praneštumėte čia: http://bit.ly/2gu46Ti

 

Iki pasimatymo!

Tavo Alma Mater

Skip to content