VDU absolventų susitikimas „Pasimatymai A ‘17”

Vytauto Didžiojo universitetas tęsia tradicijas ir lapkričio 17 d. kviečia savo absolventus sugrįžti į mylimą Alma Mater.

Artėjant Lietuvos valstybės šimtmečiui, „Pasimatymai A ‘17“ kvies prisiminti VDU ir Vasario 16-osios sąsajas. Mintimis apie valstybingumą čia dalinsis Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalo atradėjas, VDU profesorius Liudas Mažylis, o vakarą vainikuos VDU kamerinio orkestro koncertas „Tarpukario šlageriai“.

Absolventų taip pat lauks susitikimai fakultetuose, pasimatymai su dėstytojais, senais studijų bičiuliais, kurso draugais ir pačiu universitetu šiandien.

– Pasimatymų data: 2017 m. lapkričio 17 d.
-12 val. VDU koplyčioje (V. Putvinskio g. 23, 105 a.) kviečiame melstis už Amžinybėn išėjusius VDU absolventus bei kitus universiteto bendruomenės narius.

– Pasimatymai fakultetuose: 17 val.

Gamtos mokslų fakultete:

17 val. prof. Sauliaus Šatkausko paskaita „Kelionė į kitą pusrutulį: žvilgsnis sąmonės pažinimo link“, ekskursija fakultete, susitikimas su dėstytojais ir kurso draugais (Vileikos g. 8 – 101).

– Pasimatymai tęsis: 19 val. VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28)
– Pasimatymų tema: VDU ir Vasario 16-oji
– Pasimatymų paskaitą skaitys: Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalo atradėjas, VDU profesorius Liudas Mažylis „VDU ir 1918 m. vasario 16 d. sąšaukos“
– Pasimatymų koncertas: VDU Kamerinio orkestro koncertas „Tarpukario šlageriai“ (dirigentas – Jonas Janulevičius, solistas – Andrius Apšega)

VDU laukia visų savo alumni, kurie savo darbais, idėjomis ir pilietiškumu kasdien kuria valstybę bei pasaulį, susitikti savo alma mater ir ne tik pabendrauti apie artėjantį valstybės šimtmetį, bet ir pasisemti įkvėpimo kurti savą naujojo šimtmečio istoriją.

Būtume labai dėkingi, jei apie savo dalyvavimą praneštumėte čia: http://bit.ly/2gu46Ti.