VDU Absolventų diena‘21: SUGRĮŽIMAS

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kartu su VDU Absolventų klubu tęsia gražią tradiciją ir antrąjį lapkričio penktadienį, o šį kartą ir ketvirtadienį, t.y. š. m. lapkričio 11–12 d., kviečia universiteto absolventus sugrįžti į savo Alma Mater bei sudalyvauti VDU Absolventų dienai skirtuose renginiuose.

Šių metų pagrindinė Absolventų dienos‘21 tema – „Sugrįžimas į universitetą“, būtent todėl didžioji dalis renginių yra organizuojama universiteto patalpose, kurios yra gerai pažįstamos kiekvienam VDU alumnui. Taip pat, šiais metais laukia kelios naujienos. Viena iš jų – absolventai visą savaitę nuo š. m. lapkričio 8 iki 12 d. turės galimybę nuotoliniu būdu jungtis į įvairių dalykų paskaitas ir dalyvauti jose kartu su dabartiniais studentais. Dar viena naujiena – ketvirtadienį (š. m. lapkričio 11 d.) rengiamas nuotolinis susitikimas – diskusija su po pasaulį išsibarsčiusiais VDU alumnais (renginys vyks anglų k.) bei pirmą kartą VDU Absolventų klubo organizuojamas, ilgai brandintas, grojančių ir savo grupes bei muzikinius projektus sukūrusių VDU absolventų ir dėstytojų laisvos muzikos ir trumpų Artes Liberales debatų vakaras – „Alumnų muzikos scenos dūzgės“.

Siekiant laikytis visų COVID-19 prevencijos priemonių, norint dalyvauti gyvuose renginiuose bus reikalinga išankstinė registracija bei galiojantis Galimybių pasas. Taip pat visų renginių metu būtina dėvėti veido kaukes.

REGISTRACIJA

VDU fakultetų organizuojamos nuotolinės paskaitos (lapkričio 8–12 d.)

PASKAITŲ TVARKARAŠTIS ABSOLVENTAMS

Išsamiau su VDU Absolventų dienai skirtais renginiais galite susipažinti čia.

Iki pasimatymo VDU Absolventų dienoje!

Skip to content