VDU absolventai kviečiami į pasimatymą

Kaip ir kasmet, tęsdamas tradiciją, Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia absolventus sugrįžti į savo alma mater. Gegužės 7 d., šeštadienį, organizuojamas pasimatymas bus skirtas būtent absolventams ir jų nostalgiškiems prisiminimams apie studijų laikus universitete. VDU kviečia sugrįžti visus tuos, kurie studijas jau baigė – nesvarbu, ar prieš metus, ar prieš dešimtmetį. Įvairiuose susitikimuose absolventai galės jaukiai pabūti su seniai matytais kurso draugais, buvusiais dėstytojais, pasikalbėti tiek apie praėjusius studijų laikus, tiek apie dabartines akademinio gyvenimo aktualijas.

Kadangi VDU absolventai išsiilgę savo universiteto, paskaitų, auditorijų, dėstytojų bei savo nepakartojamų kursiokų – pasimatymas nusimato netrumpas ir truks visą dieną. Ypač jubiliejinių laidų alumni kviečiami dalyvauti visose skirtingose veiklose – nuo pat ryto iki vakaro.

Pavasario diena ir VDU žada suteikti puikių emocijų ir sustiprinti bičiulystę, todėl gegužės 7-ąją visi VDU absolventai laukiami ekskursijose po rekonstruotas universiteto erdves: VDU biblioteką, Gamtos mokslų ir Informatikos fakultetų atnaujintas laboratorijas, naująjį Menų fakulteto pastatą Senamiestyje bei kasmet gražėjantį VDU Kauno Botanikos sodą. Jame, pirmosios ir jubiliejinės laidos (universitetą baigusios prieš 5, 10, 15 ar 20 metų) kviečiamos sodinti po savo laidos medelį.

Po ekskursijų, VDU fakultetai savo absolventus kvies kartu su dėstytojais ir bendrakursiais pasidalinti studijų laikų prisiminimais, pabendrauti, o gal būt ir prisiminti, ką reiškia būti studentu.

Bendra VDU absolventų pasimatymų popietė VDU didžiojoje salėje prasidės 15:30 val. Čia susirinkusius sveikins rektorius Juozas Augutis ir pirmosios VDU laidos absolventai. Popietės programos centre – pranešimai ir diskusijos tema „Kaip technologijos keičia šiandieninį mūsų pasaulį?“, kur mintimis apie technologijų įtaką skirtingoms profesinėms sritims dalinsis VDU absolventai.

Vakarą pratęs VDU aukcionas, kurio metu surinktos lėšos bus skiriamos VDU Botanikos sodo pergolės atstatymui, koncertas, vyno taurė ir jaukus šurmulys.

VDU absolventų pasimatymų programa