„Thermo Fisher Scientific“ Mokslo diena

Maloniai kviečiame Jus į spalio 25 d. (antradienį) vyksiančią „Thermo Fisher Scientific“ Mokslo dieną – didžiausios pasaulyje kompanijos, siūlančios produktus ir paslaugas mokslui, renginį.

Šiemet kviečiame susitikti jau gyvai – lauksime jūsų Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre, Saulėtekio al. 7.

Vietų skaičius į renginį yra ribotas, taigi kviečiame registruotis jau dabar.

Išsami renginio programa

Išsamią programą ir registracijos formą rasite Mokslo dienos tinklapyje.

Šiemet Mokslo diena vyks kartu su Lietuvos biotechnologų asociacijos moksliniu simpoziumu „Genų redagavimas – nuo tyrimų iki pramonės“:

• nuo 9.30 val. iki 12.30 val. vyks Mokslo dienos konferencija
  • nuo 13 val. GMC prasidės genų redagavimui skirta konferencija, kurioje taip pat kviečiame dalyvauti – į ją reikalinga atskira registracija. Registraciją ir daugiau informacijos apie šį renginį rasite čia.

Visos dienos metu – nuo 8.30 iki pat 17 val. – vyks Mokslo dienos paroda.

Renginyje pristatysime prekės ženklų „Invitrogen™“, „Thermo Scientific™“, „Applied Biosystems™“, „Gibco™“, „Ion Torrent™“ ir „Fisher Scientific™“ produktus, kurie skirti gyvybės mokslams ir kitiems laboratorijose atliekamiems tyrimams.

Renginyje taip pat turėsite galimybę daugiau išgirsti apie „Thermo Fisher Scientific“ karjeros galimybes.

Jeigu manote, kad renginys gali būti aktualus ir jūsų kolegoms, mielai prašome pasidalinti šiuo kvietimu.

Lauksime Jūsų atvykstant!

Iškilus klausimų prašome kreiptis:
Ltvil.mokslo.dienos@thermo.com