Paskirtos vardinės „Thermo Fisher Scientific“ stipendijos

„Thermo Fisher Scientific“ – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį. Kompanijos metinės pajamos – 17 mlrd. JAV dolerių, joje dirba 50 tūkst. darbuotojų.

Kompanijos padalinys Vilniuje – UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ kuria ir gamina produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. Produktai yra plačiai naudojami visame pasaulyje tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus diagnostikos metodus. Kompanija yra pripažinta kaip aukščiausią reputaciją Lietuvoje turinti įmonė (Verslo reputacijos indekso tyrimas, 2016 m.). Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimuose jai skirti Metų darbovietės Lietuvoje įvertinimai (2014 ir 2012 m.).

„Thermo Fisher Scientific“ vardinių stipendijų skyrimo komisija nusprendė, kad 2016-2017 mokslo metais įmonės stipendiją gaus ir bakalauro baigiamąjį darbą rengs ketvirto kurso biotechnologijų studentė Diana Dilytė.

Stipendijos tikslas – gabius bei motyvuotus VDU studentus, studijuojančius su biotechnologijomis ar UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ veikla susijusius mokslus ir kryptingai gilinančius šių sričių žinias, skatinti dalyvauti moksliniuose tyrimuose ir siekti karjeros, todėl VDU Gamtos mokslų fakulteto II-III kurso studentai buvo kviečiami šioje bendrovėje rengti bakalauro studijų baigiamuosius darbus.

Vardinės stipendijos dydis yra 964 eurai per studijų metus ir ją mokės VDU lygiomis dalimis kas mėnesį.

Konkurso sąlygos ir temos antros pakopos (magistro) I kurso studentams bus paskelbtos iki 2016 m. rugpjūčio 19 d.

Skip to content