Paskelbtas konkursas studentams, vykdžiusiems mokslo ar meno veiklas

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) skelbia konkursą stipendijoms už mokslo ar meno pasiekimus VDU studentams gauti, kurio tikslas – skatinti studentus vykdyti mokslinę ar meninę veiklą Universitete jį atstovaujant.

Vienkartinės stipendijos už mokslo ar meno pasiekimus, kurios dydis – 500 (penki šimtai) Eur, yra skiriama produktyviausiems ir / ar aukščiausius bei reikšmingiausius pasiekimus (įvertintus mokslo (meno) produkcijos taškais) 2023 m. turintiems studentams,  atstovaujantiems Vytauto Didžiojo universitetui atitinkamoje studijų krypčių grupėje.

Konkurse stipendijai gauti gali dalyvauti kandidatai, turintys bent vieną mokslinę publikaciją arba skaitę pranešimą konferencijoje, arba viešai pristatę savo kūrybą. Stipendijos skiriamos įvertinus praeitų kalendorinių metų (laikotarpyje nuo 2023 m. sausio 1 d. iki gruodžio 31 d.) mokslinės ar meninės veiklos pasiekimus atitinkamose studijų krypčių grupėse:

• Humanitarinių mokslų;
  • Menų;
  • Inžinerijos mokslų ir Technologijų mokslų;
  • Socialinių mokslų, Teisės, Verslo ir viešosios vadybos;
  • Ugdymo mokslų;
  • Matematikos mokslų, Informatikos mokslų, Fizinių mokslų, Gyvybės mokslų;
  • Žemės ūkio mokslų.

Stipendijos už mokslo ar meno pasiekimus pagal atitinkamas studijų krypčių grupes skiriamos atskirai:

• nuolatinės ir ištęstinės studijų formos pirmosios pakopos bei I-IV kurso vientisųjų studijų studentams bendrai;
  • nuolatinės ir ištęstinės studijų formos antrosios pakopos, profesinių studijų bei V kurso vientisųjų studijų studentams bendrai.

Studentai, norėdami pretenduoti gauti stipendiją už praeitų kalendorinių metų (laikotarpyje nuo sausio 1 d. iki gruodžio 31 d.) mokslo ar meno pasiekimus iki š. m. kovo 1 d. (imtinai) turi pateikti mokslinės, meninės ir kitos veiklos duomenis VDU studentų portalo skiltyje „Mokslas“ vadovaujantis šia tvarka:

• naudodami asmeninius universiteto suteiktus prisijungimus prisijunkite prie VDU Studentų portalo ir meniu laukelyje pasirinkite skiltį Mokslas, atsidarius skilčiai spustelėkite ant mygtuko Pildyti;
  • pasirinkite norimos mokslinės (meninės) veiklos kategoriją (publikacijos; patentai; mokslinė veikla; kita mokslinė ir organizacinė veikla; kita mokslinė ir meninė veikla; gautos reikšmingos premijos, apdovanojimai), pateikite visą reikiamą informaciją kaskart paspausdami mygtuką Išsaugoti.

SVARBU: „Publikacijos“ ir „Patentai“ turi būti užregistruoti Universiteto Mokslo valdymo sistemoje VDU CRIS, taškai už publikacijas įvertinus autorių indelį skiriami pagal VDU patvirtintą mokslo ir meno produkcijos klasifikatorių.

Daugiau informacijos:

Vytauto Didžiojo universiteto stipendijų už mokslo ar meno veiklos pasiekimus skyrimo tvarkos aprašas