Parodoje Strasbūre – VDU mokslininkų darbai

Strasbūre vykusioje gyvybės mokslų srities parodoje „BioFit 2017“ buvo pristatyti Vytauto Didžiojo universiteto (VDU), Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ir Kauno technologijos universiteto (KTU) mokslininkų darbai –  atliekami tyrimai, teikiamos paslaugos ir kuriamų produktų prototipai.

Parodos jungtiniame Santakos slėnio stende VDU atstovavo mokslo paslaugų vadybininkė Dalytė Mardosaitė-Busaitienė, LSMU – mokslo darbuotoja Aistė Jekabsone, o KTU – Santakos slėnio asociacijos administracijos direktorius prof. Sigitas Stanys.

Iš kairės į dešinę: „Life Science Baltic“ projekto vadybininkė Monika Glinskytė, VDU  mokslo paslaugų vadybininkė Dalytė Mardosaitė-Busaitienė, Santakos slėnio asociacijos administracijos direktorius prof. Sigitas Stanys, LSMU mokslo darbuotoja Aistė Jekabsone.

Parodoje „BioFit 2017“ dalyvavo daugiau nei 1200 atstovų iš daugiau nei 800 skirtingų organizacijų: diagnostikos, farmacijos ir biotechnologijos įmonių, akademinių grupių ir mokslo institucijų.

Renginio metu buvo pristatyti VDU Gamtos mokslų fakulteto vykdomi projektai, atliekami tyrimai, teikiamos paslaugos ir kuriami produktai gyvybės mokslų srityje. Informacija apie fakulteto mokslininkų darbus buvo skleidžiama keliais būdais: bendraujant su įmonių, akademinių grupių ir mokslo institucijų atstovais jungtiniame Santakos slėnio stende, kalbinant šių tikslinių įmonių atstovus parodos stenduose ir dalinant lankstinukus. Tai pat jungtiniame Santakos slėnio stende buvo galima paragauti sauso medaus ir susipažinti su VDU Atviros prieigos centru bei jo teikiamomis paslaugomis.

Paroda „BioFit 2017“ veikia kaip platforma, skirta kurti partnerystes tarp didelių farmacijos įmonių, biotechnologijos ir diagnostikos bendrovių bei viešųjų mokslinių tyrimų institucijų, akademinių grupių.

VDU  mokslo paslaugų vadybininkė Dalytė Mardosaitė-Busaitienė su  „ONO PHARMA UK LTD“ farmacijos įmonės atstovais ir „Life Science Baltic“ projekto vadybininke Monika Glinskyte

Paroda „BioFit 2017“ vyko lapkričio 28-29 d. Ši paroda – puiki galimybė užmegzti ryšius su didelėmis diagnostikos, farmacijos ir biotechnologijos įmonėmis ir korporacijomis, nes įmonės mielai konsultuoja ir dalinasi informacija.