Negalios forumas: įtraukus aukštasis mokslas 2023

Vytauto Didžiojo universitetas įgyvendindamas „Įtraukių galimybių universitetas“ negalios politika, organizuoja renginį „Negalios forumas: įtraukus aukštasis mokslas 2023“. Į forumą kviečiame Lietuvos ir užsienio aukštojo mokslo ekspertus, turinčius patirties siekiant sudaryti tinkamas sąlygas didinant aukštojo mokslo prieinamumą studentams su įvairia negalia/individualiais poreikiais.  

Forumo tikslas – aptarti studentų su negalia/individualiais poreikiais studijų proceso iššūkius, kurie kyla studijų individualizavimo procese, studijų programų, studijų medžiagos pritaikyme, diskutuoti apie studentų su negalia/individualiais poreikiais akademinį sąžiningumą, individualizuotame studijų procese. 

Forume bus pristatyti universiteto koordinuojamo „Erasmus+“ programos projekto „Diffability: HE Curricula & Transition Programme Empowering Students with Different Abilities“ tikslai ir rezultatai, skirti ugdyti studentų su skirtingomis negaliomis verslumo įgūdžius. 

Forume pranešimus skaitys ir diskusijoje dalyvaus: Valstybinio studijų fondo, Lietuvos Respublikos akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnybos, Lietuvos studentų sąjungos, Vytauto Didžiojo, Vilniaus ir Liublianos universitetų atstovai, kiti šios srities tyrėjai ir ekspertai.  

 

 Data ir laikas: 2023 m. lapkričio 21 d., 11:30 – 15:30 val.  

Vieta: Vytauto Didžiojo universitetas (K. Donelaičio g. 52 – 403 auditorija, Kaunas). 

Forumo dalyviams bus išduodami pažymėjimai, kurie atkeliaus el. paštu.  

Renginys bus verčiamas į lietuvių gestų kalbą.  

Renginio dalyvių skaičius ribotas. Norint dalyvauti, būtina užsiregistruoti iki lapkričio 20 d. 

REGISTRACIJA 

„Facebook“ renginio nuoroda 

Daugiau apie renginį ČIA 

Skip to content