Seminarai mokytojams

Informaciją apie būsimus seminarus ir kitas aktualias mokytojams naujienas rasite apsilankę puslapyje vdu.lt/mokytojams.

Vykę seminarai

  • 2018 m. balandžio 4 d. Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) organizavo kasmetinius seminarus mokytojams, mokyklų ir gimnazijų darbuotojams bei vadovams. Profesinio tobulėjimo mokymų metu mokyklų atstovai gilino bei praplėtė žinias pagal savo mokomą dalyką ar pasirinko bendrojo ugdymo seminarą. Daugiau informacijos rasite čia.
  • 2017 m. gegužės 22–23 d. Kvalifikacijos tobulinimo praktinis seminaras „Gėlavandenių samangyvių paieška, jų rūšinės įvairovės ir paplitimo tyrimai“. Visuomenės žinios apie Lietuvos biologinę įvairovę, o ypač apie bestuburius gyvūnus yra labai ribotos. Vieni tokių bestuburių – samangyvių tipo atstovai, smulkūs, sėslūs gyvūnai, kartais formuojantys dideles kolonijas. Samangyviai svarbūs vandens ekosistemų funkcionavimui – filtruoja ir valo vandenį, jautriai reaguoja į aplinkos pokyčius, todėl gali būti naudojami kaip aplinkos taršos ar klimato kaitos indikatoriai. Praktinio seminaro tikslas – suteikti teorinių ir praktinių žinių apie gėlavandenių samangyvių tyrimus. Daugiau informacijos rasite čia.
  • 2017 m . balandžio 13 dieną Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) organizavo seminarus mokytojams, mokyklų ir gimnazijų darbuotojams bei vadovams. Profesinio tobulėjimo mokymų metu mokyklų atstovai gilino bei praplėtė žinias pagal savo mokomą dalyką ar pasirinko bendrojo ugdymo seminarą. Daugiau informacijos rasite čia.
  • 2016 m. kovo 4 dieną Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) pirmą kartą duris atverė mokytojams, mokyklų ir gimnazijų darbuotojams bei vadovams, kviesdamas į būtent jiems skirtus profesinio tobulėjimo mokymus. Jų metu mokyklų atstovai galėjo pagilinti ar praplėsti žinias pagal savo mokomą dalyką ar pasirinkti bendrojo ugdymo seminarą. 4 akademinių valandų trukmės užsiėmimuose VDU dėstytojai dalinosi savo žiniomis, patirtimi bei kvietė į diskusiją kiekvieną atvykusį. Tai buvo galimybė pabendrauti, pasidalinti mintimis bei užmegzti ryšius su kolegomis bei savo srities profesionalais. Tikimės, kad seminarų metu įgytos žinios, užmegzti ryšiai pravertė tiek profesinėje, tiek ir asmeninėje veikloje.

Gamtos mokslų fakultete vykusių seminarų temos

Akimirkos iš seminarų čia.

Skip to content