Mokslo ir mokymo tikslais naudojamų gyvūnų laikymo, priežiūros ir naudojimo reikalavimai

2022 m. sausio 6 d. LSMU Veterinarijos akademijoje Anatomijos ir fiziologijos katedroje organizuojami kursai asmenims, dirbantiems su bandomaisiais gyvūnais, kurių tema „Mokslo ir mokymo tikslais naudojamų gyvūnų laikymo, priežiūros ir naudojimo reikalavimai“.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu 2017-03-28 Nr. B6-(1.9)-852 šis kursas įvertintas, kaip atitinkantis dirbančiųjų su bandomaisiais gyvūnais mokymų reikalavimų nuostatas, o asmenys, išklausę kursą ir išlaikę egzaminą, įgyja teisę vykdyti eksperimentus.

Programos apimtis 80 val. (3 ECTS).

Mokymai vyks iki kovo 3 d. mišriu būdu (nuotoliniu asinchroniniu, sinchroniniu ir kontaktiniu) priklausomai nuo situacijos Lietuvoje 1 kartą savaitėje popietiniu laiku adresu: Tilžės g. 18, Kaunas, LSMU Veterinarijos akademija, 5 rūmai, 301, 304 mokomoji laboratorija, nuo 16:00 val.

Vadovaujantis LSMU Rektoriaus įsakymu 2016-11-10 Nr. V-977 kursų kaina vienam asmeniui 165, 67 EUR (+ 6 eur už pažymėjimą).

Norintys dalyvauti kursuose turi registruotis www.medas.lt. Kurso kodas KMU777 (https://medas.lt/kursas/1612711289).

Medo sistemoje spausti „naujo specialisto registracija“, užpildyti savo vartotojo paskyrą ir susikurti prisijungimo duomenis: vartotojo vardą ir slaptažodį. Prisijungę pagal šiuos duomenis, tapsite sistemos vartotoju ir galėsite pateikti paraišką į kursą. Jei, pildant savo paskyrą, nerasite reikiamos įstaigos, pasirinkite brūkšnelį.

Registracija vyksta iki sausio 1 d. Užsiregistravusiems kursų dalyviams, bus išsiųstas kvietimas su sąskaita apmokėjimui.

Dėl registracijos klausimų ir pažymėjimų kreiptis: doc. Marija Ivaškienė el.p.: marija.ivaskiene@lsmuni.lt (tel.: 869934060), dėl kursų eigos informacijos kreiptis į katedros vedėją, prof. Rasą Želvytę rasa.zelvyte@lsmuni.lt arba į prof. Juditą Žymantienę judita.zymantiene@lsmuni.lt

Minimalus kursantų skaičius – 15, maksimalus – 20 žmonių.

Nesusidarius grupei kursai vykdomi nebus.

Skip to content