Maloniai kviečiame profesoriaus Dr. Juliano Grünewaldo paskaitą “Engineering CRISPR tools and editing strategies for clinical application”

Gerbiamieji,

Maloniai kviečiame į Techninio universiteto Miunchene (TUM) Genų redagavimo padėjėjo profesoriausDr. Juliano Grünewaldo paskaitą.

Paskaitos organizatorių remia „Thermo Fisher Scientific“.

Paskaitos pavadinimas: “Engineering CRISPR tools and editing strategies for clinical application”/„CRISPR įrankių inžinerija ir redagavimo strategijos klinikiniam panaudojimui“.

Paskaita vyks anglų kalba.

Data: 2023 m. lapkričio 24 d. (penktadienis) Laikas: 14:00–15:00 EET Vieta: VU Gyvybės mokslų centras, R401 auditorija.

Santrauka: Yra klinikinis poreikis plėtoti naujas gydymo priemones daugeliui genetinių ligų, tokių kaip kardiomiopatijos atvejai. Mes siekiame sukurti CRISPR technologijas, skirtas saugiam ir efektyviam naudojimui žmogaus širdies ląstelėse. Ši paskaita bus sutelkta ties bazių ir prime redaktorių inžinerija bei dabartiniu klinikiniu vertimu. Be to, bus pranešama, kaip jau naudojamas genų redagavimo įrankius žmogaus kardiomiocituose ir širdies organoiduose, siekiant modeliuoti tiek ligos vystymąsi, tiek naujas genetines gydymo priemones.

Biografija: Julian Grünewald yra gydytojo-mokslininko, „Emmy Noether“ grupės lyderio ir Techninio universiteto Miunchene (TUM) Genų redagavimo profesorius. Jo laboratorija tiria naujas CRISPR technologijų inžinerijos taikymus moksliniams tyrimams ir terapiniams tikslams kardiovaskulinėje medicinoje. Po medicinos mokyklos ir vidaus medicinos rezidentūros, Julianas buvo mokslininko praktikantas Dž. Keitho Joungo laboratorijoje „Massachusetts General Hospital“ ir „Harvard Medical School“.

 

Skip to content