LMA paskelbė vardinių premijų konkursus 2023 m.

LMA paskelbė vardinių premijų konkursus 2023 m.:

– SIMONO DAUKANTO (1793–1864) – istorija
– ALBINO RIMKOS (1886–1944) – ekonomika
– VLADO LAŠO (1892–1966) – medicina
– JUOZO DALINKEVIČIAUS (1893–1980) – geomokslai
– POVILO MATULIONIO (1860–1932) – miškotyra.

NUOSTATAI (SPAUSTI ČIA)

Darbus premijoms siūlo mokslo ir studijų institucijų senatai (tarybos), Lietuvos mokslų akademijos nariai, mokslų skyriai.

Skaitmeninti darbai ir autorių dokumentai teikiami Lietuvos mokslų akademijos tinklalapyje adresu: https://konkursai.lma.lt/

Monografijos ir knygos, jei jų nėra skaitmeninių, turi būti pateiktos aplankuose (dėžutėse) nurodant autorių (-ius), pavadinimą ir konkursą. Monografijas, knygas siųsti arba atnešti adresu: Lietuvos mokslų akademija, Gedimino pr. 3, 01103 Vilnius, 201 kab.

LMA vardinių premijų konkursuose gali dalyvauti atitinkamų mokslo sričių mokslininkai, tyrėjai, aukštųjų mokyklų dėstytojai. Darbas gali būti teikiamas tik vieno asmens.  Darbus premijai gauti teikia mokslo ir studijų institucijų senatai / mokslo tarybos, LMA nariai, LMA mokslų skyriai.

Maloniai prašome iki lapkričio 20 d., man Juditai Černiauskienei  el. paštu judita.cerniauskiene@vdu.lt pateikti dokumentus, reikalingus darbų svarstymui Senate:

1. Mokslinis darbo pavadinimas ir/ar jo trumpa anotacija.
  2. Fakulteto tarybos motyvuotas protokolo išrašas, kuriame turi būti pateiktas mokslinio darbo ir autoriaus (-ių) kūrybinio indėlio įvertinimas, taip pat nurodoma kokiai premijai siūlomas darbas. (PDF ir Word formatais)
  3. Autorių CV.

Mokslo darbai premijų konkursams teikiami  2023 m. spalio 30 d.  – gruodžio 1 d., Lietuvos mokslų akademijos tinklalapyje adresu: https://konkursai.lma.lt/

LMA vardinių premijų konkursui pateikiami šie dokumentai:

• Mokslinis darbas [publikacija (-os), rankraštis (-čiai)].
  • Mokslo ir studijų institucijos senato/mokslo tarybos), LMA nario, mokslų skyriaus, motyvuotas pristatymas.
  • Aukštosios mokyklos fakulteto tarybos, instituto mokslo tarybos posėdžio protokolo išrašas, kuriame turi būti mokslinio darbo ir autoriaus (-ių) kūrybinio indėlio įvertinimai.
  • Žinios apie autorių (-ius).

Monografijos ir knygos, jei jų nėra skaitmeninių, turi būti pateiktos aplankuose (dėžutėse) nurodant autorių (-ius), pavadinimą ir konkursą. Monografijas, knygas siųsti arba atnešti adresu: Lietuvos mokslų akademija, Gedimino pr. 3, 01103 Vilnius, 305 kab.

Informacija teikiama mob. +370 608 17 888, e. paštu v.paskauskiene@lma.lt,
skaitmeninio teikimo klausimais – mob. +370 692 45 332, e. paštu