Lietuvos studentams – stažuotės Europos kosmoso agentūroje

Lietuvos kosmoso biuras praneša, kad paskelbtas konkursas dėl jaunųjų stažuotojų atrankos į Europos kosmoso agentūrą (EKA). Šio konkurso laimėtojai galės vienerius metus stažuotis EKA ir įgauti vertingos patirties ateityje dirbant su Europos kosminėmis technologijomis, misijų parengimu ir valdymu, moksliniais tyrimais.

„Kviečiame mūsų šalies studentus aktyviai dalyvauti šiame konkurse. Atkreipiame dėmesį, kad bendradarbiaujančių su EKA valstybių dalyviams, tarp jų ir iš Lietuvos, bus skiriamas ypatingas dėmesys. Tad mūsų šalies studentams yra atviros galimybės patekti tarp laimingųjų”, – sako Lietuvos kosmoso biuro koordinatorė Eglė Elena Šataitė.

Konkurse gali dalyvauti paskutinių metų aukštųjų mokyklų magistro programų studentai arba tik ką magistro programą baigusieji absolventai iš EKA valstybių narių, asocijuotų valstybių narių bei su EKA bendradarbiaujančių valstybių: Bulgarijos, Kipro, Latvijos, Lietuvos ir Slovakijos. Taip pat yra reikalavimas dalyviams, kad stažuotės metu jie jau turėtų būti pabaigę magistro studijų programą.

Kiekvienais metais EKA siūlo apie 100 stažuotės vietų jauniesiems stažuotojams įvairiose mokslų srityse: inžinerijos, informacinių ir ryšių technologijų, gamtos, socialinių mokslų, verslo ir administravimo.

EKA apmokės stažuotės kelionės išlaidas ir skirs stipendiją bei suteiks visas sveikatos garantijas.

Paraiškas galima teikti nuo š.m. lapkričio 15 d. iki gruodžio 15 d. specialiame portale.

Daugiau informacijos apie karjeros galimybes EKA

Kontaktai pasiteirauti

Eglė Elena Šataitė, Lietuvos kosmoso biuras, tel. (+370) 604 78738, space@mita.lt

Skip to content