Kvietimas į “EIT Food” organizuojamą nuotolinį seminarą

Esame „EIT Food“, pirmaujančios Europos Sąjungoje maisto inovacijų iniciatyvos, centras Lietuvoje. Norėtume pakviesti Jūsų universiteto studentus į nuotolinį seminarą, kurio metu pristatysime apmokamos praktikos galimybes verslo įmonėse visoje Europoje. Taip pat galimybes įgyvendinti turimas verslo idėjas ar pasisemti idėjos komercializavimui būtinų žinių. Seminaras vyks šį penktadienį 10 val.

Nori praktikoje pritaikyti universitete įgytas žinias bei gauti solidžią stipendiją? O gal turi inovatyvią verslo idėją, kuri galėtų pakeisti žemės ūkio ir maisto sektoriaus ateitį? Ar turi reikiamų žinių ir motyvacijos bei ieškai bendraminčių? Tada registruokis į šį penktadienį 10 val. vyksiantį nuotolinį seminarą ir sužinok daugiau!

Negali dalyvauti nuotoliniame seminare? Parašyk – hub@agrifood.lt

Daugiau apie programas gali sužinoti šiame straipsnyje.