Kvietimas dalyvauti Biomapo Akademijos vykdomame projekte

Biomapo Akademiją – projektą, kurio tikslas yra suteikti galimybę studentams ir absolventams iš gyvybės mokslų studijų artimiau susipažinti su klinikinių tyrimų, vaistų registravimo ir farmakologinio budrumo laukais.

Programa trunka 3 mėnesius, kurių metu kartą per savaitę vyksta interaktyvios paskaitos, dalyviai diskutuoja su tarptautiniais ekspertais ir apie minėtas tris sritis, galimas profesijas. Biomapo Akademija – tai galimybė studentams praplėsti savo žinias ir supratimą apie gyvybės mokslų industriją. Geriausiai pasirodę studentai neretai atlieka pas mus praktiką, o taip pat labiausiai pasižymėjusiam studentui yra suteikiama 500 eurų stipendija.

Aplikuoti į Biomapo Akademiją galima tik iki sausio 17 dienos.

Daugiau informacijos apie Biomapo Akademiją: biomapas.com/academy/

Apie Biomapą (biomapas.com):

„Biomapas“ yra tarptautinė įmonė, jau virš 20 metų teikianti sumanius sprendimus biofarmacijos, medicinos priemonių ir technologijų industrijai. „Biomapas“ siūlo inovatyvius sprendimus klinikinių tyrimų, vaistų registravimo ir saugumo srityse, taip užtikrinant efektyvų vaistų ir medicinos priemonių saugumo ir veiksmingumo įvertinimą, šių produktų registracijos atitikimą vietiniams ir tarptautiniams reikalavimams bei tinkamų farmakologinių budrumo sistemų sukūrimą ir palaikymą. „Biomapo“ komandą šiuo metu sudaro daugiau nei 300 savo srities profesionalų. Įmonė turi 8 padalinius Lietuvoje, Lenkijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Rusijoje, Gruzijoje, Ukrainoje ir Kazachstane, teikia paslaugas daugiau nei 60 valstybių ir toliau plečia savo veiklą globaliu mastu.