Kviečiame Jus į spalio 25 d. (antradienį) vyksiančią „Thermo Fisher Scientific“ Mokslo dieną

Maloniai kviečiame Jus į spalio 25 d. (antradienį) vyksiančią „Thermo Fisher Scientific“ Mokslo dieną – didžiausios pasaulyje kompanijos, siūlančios produktus ir paslaugas mokslui, renginį.

Šių metų Mokslo dieną skirsime DNR struktūros atradimo 70-mečiui – kartu paminėkime DNR tyrimų pažangos jubiliejų ir pažvelkime į sprendimus, kurie užtikrina šiandienos tyrimų progresą gyvybės mokslų laboratorijose!

Vietų skaičius renginyje yra ribotas, taigi kviečiame registruotis jau dabar.

Mokslo dienos konferencijoje pranešimus skaitys:

• Prof. Rolandas Meškys, VU Gyvybės mokslų centras
  • Dr. Greta Butkienė, Nacionalinis vėžio institutas
  • Dr. Lukas Taujenis, „Thermo Fisher Scientific“
  • Dr. Sigitas Šulčius, Gamtos tyrimų centras, Izraelio technologijų institutas
  • Dr. Rasa Bernotienė, Gamtos tyrimų centras
  • Dr. Jorūnė Sakalauskaitė, VU Gyvybės mokslų centras
  • Vilniaus iGEM 2023 komanda
  • 7 lunch-on seminarų pranešėjai 4iose skirtingose auditorijose

Visos dienos metu – nuo 9 iki pat 16 val. – vyks Mokslo dienos paroda. Renginyje pristatysime prekės ženklų „Invitrogen™“, „Thermo Scientific™“, „Applied Biosystems™“, „Gibco™“, „Ion Torrent™“ ir „Fisher Scientific“ produktus, kurie skirti gyvybės mokslams ir kitiems laboratorijose atliekamiems tyrimams.

Renginyje plačiai pristatysime ir „Thermo Fisher“ chromatografijos ir masių spektrometrijos sprendimus gyvybės mokslų tyrimams. Šių technologijų kūrime aktyviai dalyvauja „Thermo Fisher“ Vilniaus Chromatografijos ir masių spektrometrijos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centras.

Jeigu manote, kad renginys gali būti aktualus ir jūsų kolegoms, mielai prašome pasidalinti šiuo kvietimu.

Išsamią programą ir registracijos formą rasite Mokslo dienos tinklapyje.

Lauksime Jūsų atvykstant!

Iškilus klausimų prašome kreiptis: Ltvil.mokslo.dienos@thermo.com

© 2023 Thermo Fisher Scientific Inc. All rights reserved. All trademarks are the property of Thermo Fisher Scientific and its subsidiaries unless otherwise specified.