Kovo mėnesį – „VDU Karjeros dienos 2016“

Kovo 9-ąją, trečiadienį, į Vytauto Didžiojo universitetą sugrįžta „VDU Karjeros dienos 2016“ – susitikimai, seminarai, diskusijos ir kiti renginiai, skirti visiems VDU studentams, planuojantiems savo karjerą ir studijas.

Šiemet „VDU Karjeros dienos“ vyks tris kovo mėnesio trečiadienius: kovo 9, 16 ir 23 d. Kiekviena diena turės savo šūkį: „Verslas + Mokslas“, „Praktika + Savanorystė“ ir „Darbas + Studijos“. Seminaruose savo patirtimi dalinsis, apie karjeros galimybes pasakos verslininkai, ekspertai, start-up ir kitų įmonių darbuotojai, VDU Verslo praktikų centro, AIESEC ir kitų organizacijų atstovai.

Pirmosios „Karjeros dienų“ dienos, kovo 9-osios, renginiai vyks Informatikos ir Gamtos mokslų fakultetuose (Vileikos g. 8) bei bus itin aktualūs šių fakultetų studentams, tačiau tikimasi sudominti įvairią auditoriją. Žinių ekonomikos forumo direktorius Arminas Varanauskas jaunimui papasakos apie mokslo ir verslo partnerystę, o UAB „Telesoftas“ vadovas Algirdas Stonys atskleis dar nematytas virtualios realybės bei medicinos galimybes.

Pranešimuose anglų kalba VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto prodekanė dr. Gintarė Žukaitė papasakos apie doktorantūros galimybes užsienio studentams, o Biologijos katedros docentas dr. Nicola Tiso – apie karjerą biotechnologijų srityje. Informatikos ir Gamtos mokslų fakultetų studentai bus kviečiami dalyvauti karjeros galimybių mugėje.

Dieną užbaigs forumas „Mokslo ir Verslo sinergija: MTEPI galimybės“, kuriame dalyvaus Mokslo, inovacijų technologijų agentūros (MITA), LR Ūkio ministerijos, Kauno m. savivaldybės, Lietuvos atsakingo verslo asociacijos (LAVA) ir VDU atstovai.

Renginio programą ir daugiau informacijos rasite čia.

Skip to content