Geografinės informacijos mokslo ir technologijų konferencijoja “CartoCon 2022”

Maloniai kviečiame dalyvauti geografinės informacijos mokslo ir technologijų konferencijoje CartoCon 2022, kurią organizuoja Lietuvos kartografų draugija ir Vilniaus universiteto Geomokslų institutas. Renginys vyks 2022 m. lapkričio 25 d. Vilniuje, Vilniaus universiteto Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre Saulėtekyje, 9–18 val.

Lietuvos kartografų draugija yra akademinė asociacija, vienijanti Lietuvos kartografijos ir geografinės informacijos mokslo bei technologijų specialistus, Tarptautinės kartografų asociacijos nacionalinė narė.

CartoCon yra nacionalinio masto mokslinė-praktinė konferencija, kurios tikslas – pristatyti geografinės informacijos specialistų daromus mokslinius tyrimus, inovacijas, kuriamus produktus, mokymo ir švietimo strategijas. Lietuvoje ji vyks jau trečią kartą.

Sudarant konferencijos programą bandoma atspindėti geografinių duomenų, žemėlapių, taikomųjų sprendimų kūrimo, naudojimo bei tyrimų aktualijas visose srityse. Todėl konferencijos turinys bus įdomus kiekvienam mokslininkui ar dėstytojui, susiduriančiam su geografiniais duomenimis bei žemėlapiais. Bus tik viena sesija, todėl nieko nepraleisite. Orientuojamės ir į neprofesionalius geografinės informacijos naudotojus iš įvairių sričių, todėl konferencija būna įdomi, o jos aplinka – palanki diskusijoms ir naujoms idėjoms. Pagrindinė konferencijos kalba – lietuvių. Konferenciją remia Lietuvos mokslo taryba.

CartoCon 2022 m. tema – “Erdviniai duomenys ir žemėlapiai geresnei ateičiai”

Daugiau informacijos, preliminari programa ir registracija internete: https://cartocon.lt

Dalyvio registracijos mokestis 30 EUR.  Įskaičiuoti pietūs ir kavos pertraukos konferencijos vietoje. Paskubėkite, nes vietų skaičius salėje ribotas.

Iki susitikimo konferencijoje!

Skip to content