Didžiausias Baltijos šalyse gyvybės mokslų renginys „Life Sciences Baltics“

Kviečiame į didžiausią Baltijos šalyse ir greičiausiai Baltijos jūros regione augantį tarptautinį gyvybės mokslų renginį „Life Sciences Baltics“, kuris šiemet vyks rugsėjo 26-27 d. Vilniuje, LITEXPO parodų ir konferencijų centre. Tai vienintelis tarptautinis forumas Baltijos šalyse, suteikiantis galimybę biotechnologijų, medicininių prietaisų, farmacijos ekspertams susitikti, keistis idėjomis, užmegzti naujas pažintis ir partnerystes.

Šiemet renginyje tikimasi sulaukti apie 1,5 tūkst. dalyvių ir delegacijų iš Japonijos, Izraelio, Jungtinės Karalystės, JAV ir kitų gyvybės mokslų srityje lyderiaujančių šalių.

Dviejų dienų trukmės konferencijoje bus aptariamos naujausios tendencijos gyvybės mokslų srityje – iššūkiai taikant imunoterapijos metodą vėžiu sergantiems pacientams, 3D spausdinimas medicinoje, personalizuotos medicinos vaidmuo, skaitmeninės sveikatos apsaugos priemonės, lazerių technologijų taikymas gyvybės moksluose, kamieninių ląstelių potencialas ir kitos temos. Tarp 60 pasaulinio lygio pranešėjų bus ir 2012 m. Nobelio premijos laureatas chemijos srityje Brianas Kobilka, prestižiniu apdovanojimu įvertintas už receptorių, sujungtų su G baltymu, tyrimus.

Be tarptautinės konferencijos, „Life Sciences Baltics“ įmonių parodoje bus galima išvysti daugiau nei 60 kompanijų iš JAV, Vokietijos, Italijos, Estijos, Lietuvos, Latvijos, Kinijos, Jungtinės Karalystės. Renginio metu bus suorganizuota apie 1,5 tūkst. verslo susitikimų, o dešimt perspektyvių startuolių iš Baltijos šalių pristatys savo verslo idėjas potencialiems investuotojams.

Verslumą ir eksportą skatinanti agentūra „Versli Lietuva“ tarptautinį gyvybės mokslų renginį organizuoja kas dvejus metus siekdama gyvybės mokslų sektoriaus lyderius, valstybių atstovus ir ekspertus iš viso pasaulio supažindinti su sektoriaus potencialu Baltijos šalyse.

Daugiau informacijos apie „Life Sciences Baltics 2018“ renginį, išsami programa ir registracija: www.lsb2018.com