Baltijos-Amerikos Laisvės fondas skelbia naują kvietimą teikti paraiškas į BAFF Profesinės praktikos JAV programą.

Su malonumu informuoju, kad Baltijos-Amerikos Laisvės fondas skelbia naują kvietimą teikti paraiškas į BAFF Profesinės praktikos JAV programą. Kviečiame paskutinio kurso bakalauro programos studentus, magistrantus ir doktorantus pasinaudoti šia unikalia galimybe patobulinti savo profesinius įgūdžius ir pasisemti profesinės patirties Jungtinėse Valstijose.

BAFF_pristatymas_Lith_pavasaris_2024

 

Prisegu trumpą skelbimą, kuriuo labai prašau pasidalinti su savo universiteto studentais ir kontaktais, o taip pat ir visais, kuriems ši informacija gali būti įdomi ir aktuali.

Būčiau labai dėkinga, jei savo socialiniuose tinkluose pasidalintumėte ir šia nuoroda: https://www.facebook.com/Baltic.American.Freedom.Foundation/posts/pfbid02LQQwNzVSYiHr8B58AiaGCjhKRtDFHDBEm88rtwDhQNyZjxnkjopRqzixCmzXMHaVl

Paraiškos į BAFF Profesinės praktikos JAV programą bus priimamos iki š.m. spalio 31 d.

Taip pat, visus norinčius sužinoti daugiau apie programą ir konkurso sąlygas, kviečiame į internetinį seminarą š.m. rugsėjo 27 d. nuo 16:00 iki 17:00 val. Seminaras vyks anglų kalba. Registruokitės į internetinį seminarą užpildydami šią formą:https://forms.gle/7hqpMjc9r7YLYZLG9Užsiregistravusiems atsiųsime prisijungimo nuorodą.

Jei kiltų klausimų ar norėtumėte išsamesnės informacijos, o taip pat, jei norėtumėte atskiro pristatymo Jūsų universiteto studentams, prašau skambinti arba rašyti man e-paštu.

Skip to content