„THE VITAL NATURE SIGN“

KVIETIMAS
Kviečiame dalyvauti 13-ojoje tarptautinėje, tarpdisciplininėje, gyvybės, technologijos, biomedicinos ir fizinių mokslų konferencijoje „THE VITAL NATURE SIGN“, kuri vyks 2019 m. gegužės 16-17 d. VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, Kaunas). Daugiau informacijos konferencijos puslapyje: http://vns.microsep.org/.
Kodėl verta dalyvauti 13-ojoje „THE VITAL NATURE SIGN“:
– Puiki galimybė nemokamai pristatyti savo rezultatus kolegoms ir svečiams;
– Puiki galimybė užmegzti naujus kontaktus ir surasti partnerius būsimiems projektams;
– Nereikia galvoti, kur ir kaip atspausdinti stendinį pranešimą – konferencijoje pristatomi elektroniniai stendiniai pranešimai.
– Galimybė spausdinti konferencijos medžiagą moksliniuose žurnaluose: „Chemija“, „Lithuanian Journal of Physics“, „Biologija“, „Toxicological & Environmental Chemistry“ ir „Environmental Research, Engineering and Management“.
Konferencijos organizatoriai:
VDU Gamtos mokslų fakultetas