Kvietimas į „THE VITAL NATURE SIGN“ Konferenciją

KVIETIMAS

Kviečiame dalyvauti 14-ojoje tarptautinėje, tarpdisciplininėje, gyvybės, technologijos, biomedicinos ir fizinių mokslų konferencijoje „THE VITAL NATURE SIGN“, kuri vyks 2019 m. Spalio 15-16 d.. Daugiau informacijos konferencijos puslapyje: http://vns.microsep.org/.

Kodėl verta dalyvauti 14-ojoje „THE VITAL NATURE SIGN“:

• –  Puiki galimybė nemokamai pristatyti savo rezultatus kolegoms ir svečiams;
  • –  Puiki galimybė užmegzti naujus kontaktus ir surasti partnerius būsimiems projektams;
  • –  Nereikia galvoti, kur ir kaip atspausdinti stendinį pranešimą – konferencijoje pristatomi elektroniniai stendiniai pranešimai.
  • –  Galimybė spausdinti konferencijos medžiagą moksliniuose žurnaluose: „Chemija“, „Lithuanian Journal of Physics“, „Biologija“,„Toxicological & Environmental Chemistry“ ir „Environmental Research, Engineering and Management“.

Konferencijos organizatoriai:

VDU Gamtos mokslų fakultetas

Lietuvos mokslų akademija

Šiaurės šalių skirstymo mokslų draugija (NoSSS)

E-paštas: vns@gmf.vdu.lt

page1image36301376page1image36302832page1image36296384page1image36401552page1image36296800