Kviečiame į „Platus Covid-19 vakcinų pasirinkimas. Ką svarbu žinoti?“ nuotolinę paskaitą

Šiuo metu visame pasaulyje bene svarbiausia ir aktualiausia tema yra vakcinos. Skiepijimas COVID-19 vakcinomis pradėtas dar praeitų metų pabaigoje. Šiai dienai yra sukurta jau nemažai vakcinų.

Tačiau kyla klausimas, kokios tai vakcinos?

Apie COVID-19 vakcinų efektyvumą, saugumą bei veikimo principus papasakos Prof. dr. Aurelija Žvirblienė.

Aurelija Žvirblienė – Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro Biotechnologijos instituto Imunologijos ir ląstelės biologijos skyriaus vedėja, Medicinos fakulteto profesorė, Lietuvos mokslo premijos laureatė. Mokslininkės darbo svarbiausia sritis – naujų monokloninių ir rekombinantinių antikūnų kūrimas ir naudojimas, rekombinantinių virusinių baltymų imunogeniškumo tyrimai.

Paskaitoje Prof. dr. Aurelija Žvirblienė aptars aktualiausias naujienas bei informaciją, kurią reikia žinoti prieš skiepijantis bei ko galima tikėtis po skiepų.

Susitikimas vyks per Microsoft Teams platformą, prisijungus per šią nuorodą – https://bit.ly/3sGddQO

Susitikimas vyks balandžio 8 d. 18 val!