Aplikuokite į BIOMAPAS akademiją

Šiuo metu vystoma Biomapo Akademija – projektas, kurio tikslas yra suteikti galimybę studentams ir absolventams iš gyvybės mokslų studijų artimiau susipažinti su klinikinių tyrimų, vaistų registravimo ir farmakologinio budrumo sritimis.

Aplikuoti į Biomapo Akademiją galima tik iki sausio 16 dienos.

Daugiau informacijos apie Biomapo Akademiją: biomapas.com/academy/

Programa trunka 3 mėnesius, kurių metu kartą per savaitę vyksta interaktyvios paskaitos, dalyviai diskutuoja su tarptautiniais ekspertais ir apie minėtas sritis, galimas profesijas. Biomapo Akademija – tai galimybė studentams praplėsti savo žinias ir supratimą apie gyvybės mokslų industriją. Geriausiai pasirodę studentai neretai atlieka pas mus praktiką, o taip pat labiausiai pasižymėjusiam studentui yra suteikiama 500 eurų stipendija.

Apie Biomapą (biomapas.com):

„Biomapas“ yra tarptautinė įmonė, jau virš 20 metų teikianti sumanius sprendimus biofarmacijos, medicinos priemonių ir technologijų industrijai. „Biomapas“ siūlo inovatyvius sprendimus klinikinių tyrimų, vaistų registravimo ir saugumo srityse, taip užtikrinant efektyvų vaistų ir medicinos priemonių saugumo ir veiksmingumo įvertinimą, šių produktų registracijos atitikimą vietiniams ir tarptautiniams reikalavimams bei tinkamų farmakologinių budrumo sistemų sukūrimą ir palaikymą. „Biomapo“ komandą šiuo metu sudaro daugiau nei 300 savo srities profesionalų. Įmonė turi 8 padalinius skirtingose šalyse, teikia paslaugas daugiau nei 60 valstybių ir toliau plečia savo veiklą globaliu mastu.

SUDOMINO? Kreiptis į:

Kamilė Gruduls Marketing & Communications Specialist

Biomapas Headquarters K. Donelaicio str. 60, LT-44248, Kaunas, Lithuania Mobile +370 63 041 996

kamile.gruduls@biomapas.com

www.biomapas.com

 

PDF FORMATU SPAUSTI ČIA

 

Skip to content