„Thermo Fisher Scientific“ stipendijos GMF studentams

Mokslinių technologijų bendrovė „Thermo Fisher Scientific Baltics“ paskyrė vardines stipendijas VDU Gamtos mokslų fakulteto studentams, kurie laimėjo konkursą bendrovėje rengti baigiamuosius darbus.

Bendradarbiaudama su Vytauto Didžiojo universitetu, didžiausia mokslinių technologijų bendrovė pasaulyje Thermo Fisher Scientific paskyrė stipendijas tris Gamtos mokslų fakulteto studentams: Biochemijos studijų programos III kurso studentėms Giedrei Baltrukėnaitei, Odetai Dembovskytei ir Viktorijai Titkinai. Be to, komisija pratęsė stipendijų skyrimą baigiamuosius darbus rengiančioms praėjusių metų laimėtojoms Živilei Dalmantaitei, Ivetai Kaurynaitei, Dovilei Petronytei ir Mildai Romeikaitei.

Stipendijos bus mokamos lygiomis dalimis kas mėnesį iki 2014 m. birželio mėn. Magistro studijų studentams skiriamos stipendijos dydis yra 6120 Lt, bakalauro – 3330 Lt (visiems mokslo metams). Stipendija bus mokama lygiomis dalimis kas mėnesį. Paskyrus stipendiją, jos gavėjas nepraras galimybės gauti valstybės ar kitokias stipendijas.

„Thermo Fisher Scientific“ vardinės stipendijos skiriamos VDU studentams, studijuojantiems su biotechnologijomis ar „Thermo Fisher Scientific Baltics“ veikla susijusius mokslus ir kryptingai gilinantiems šių sričių žinias. Konkurse išrenkami gabiausi ir labiausiai motyvuoti studentai, kuriems stipendijos teikiamos kaip paskatinimas dalyvauti moksliniuose tyrimuose ir siekti karjeros.

„Thermo Fisher Scientific“ (JAV) yra didžiausia mokslinių technologijų įmonė pasaulyje, tiekianti medicininę įrangą, reagentus, vartojimo reikmenis, tyrimų programinę įrangą ir kitas prekes bei paslaugas. Vilniuje įsikūrusiame naujame įmonės padalinyje veikia Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centras, gyvybės mokslų tyrimų laboratorijos. Naująjame centre tiekiami molekulinės, baltymų ir ląstelių biologijos produktai.