Sutartis su Donecko V. Stuso nacionalinio universitetu

2017 metų vasario 28 dieną Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Mokslo prorektorė prof. Julija Kiršienė ir Donecko V. Stuso nacionalinio universiteto (DNU) (Ukrainos Respublika) Rektorius prof. Roman Grynyuk pasirašė sutartis dėl bendrų dvigubo diplomo studijų vykdymo.
Pagal šias sutartis abiejų universitetų studentai galės baigti “Biologijos” magistrantūros studijų programą DNU ir “Molekulinės biologijos ir biotechnologijos” magistrantūros studijas VDU; taip pat sutartis apima “Ekologijos” magistrantūros studijų programą DNU ir “Aplinkosaugos organizavimo” magistrantūros studijas VDU.
Donecko V. Stuso nacionalinis universitetas yra pasitraukęs iš Donecko į kitą Ukrainos miestą Vinicą. Dėl savo aktyvios pilietinės pozicijos DNU 2015 metais yra gavęs JAV analitinio centro Atlantic Council įsteigtą Laisvės apdovanojimą.