Studentams vyksta tarptautinių studijų ir praktikos mainų konkursai

Tarptautinių ryšių departamentas primena, kad šiuo metu vyksta tarptautinių studijų ir praktikos konkursai ir kviečia susipažinti su paskelbtų konkursų sąlygomis bei paraiškų teikimo terminais:

• „Erasmus+“ studijos ES bei EEE šalyse – paraiškos priimamos iki rugsėjo 23 d. Plačiau
  • VDU Dvišalių mainų studijos – paraiškos priimamos iki rugsėjo 25 d. Plačiau
  • „Erasmus+“ studijos už ES ir EEE ribų – paraiškos priimamos iki rugsėjo 25 d. Plačiau
  • Erasmus+ studentų bei absolventų praktika – paraiškos priimamos iki lapkričio 13 d. Plačiau

Norintiems gauti platesnės informacijos, kviečiame dalyvauti tarptautinių mainų galimybių pristatyme, kuris vyks rugsėjo 18 d., antradienį, 13:30 val., VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, Kaunas). Preliminari renginio trukmė – 1 valanda.