Studentams – BAFF profesinių stažuočių JAV konkursas

Baltijos ir Amerikos laisvės fondas (BAFF) organizuoja profesinių stažuočių programos, kuri suteikia pilną išlaikymą ir garantuotą praktikos vietą Jungtinėse Amerikos Valstijose, konkursą.

Paraiškas teikti kviečiami paskutinio kurso bakalaurantai, magistrantai ir doktorantai.

Profesinės stažuotės programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairiose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos iki 30,000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios skirtos padengti apgyvendinimo, draudimo, maisto bei transporto išlaidas stažuotės metu.

Per aštuonerius BAFF veiklos metus šia unikalia galimybe jau pasinaudojo daugiau nei 100 studentų ir absolventų iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Ši programa – tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu.

Paraiškos priimamos iki balandžio  2 d.

Daugiau informacijos apie programą ir konkurso sąlygas.