Skelbiamas priėmimas į VDU magistrantūros studijas

Vytauto Didžiojo universitetas, vykdantis studijas, paremtas artes liberales principais, nuo birželio 1 dienos skelbia priėmimą į daugiau nei 40 magistrantūros studijų programų. Stojantiesiems šiais metais siūlomas platus spektras studijų programų: tarpdisciplininių, jungtinių, dvigubo diplomo su užsienio partneriais, studijų programų, vykdomų anglų kalba, programų, vykdomų Kaune bei Vilniuje ir kitų, studijuojančiojo ir darbo rinkos poreikius atitinkančių studijų programų.

Prašymų dalyvauti priėmime į magistrantūros studijas registracija vyksta internetu. Stojantieji gali nurodyti iki 4 pageidavimų, juos išdėstant prioriteto tvarka.

Prašymus galima pateikti iki birželio 29 d. 24 val. VDU absolventai turi pateikti tik registracijos mokesčio kvito kopiją (rekvizitus rasite čia), asmens tapatybės dokumentą, jei keitėsi asmens duomenys, bei studijų programos priėmimo sąlygose nurodytus dokumentus. Kitų aukštųjų mokyklų absolventai turi pateikti išsilavinimo dokumentų, asmens dokumento, registracijos mokesčio kvito ir kitų dokumentų kopijas.

Visą informaciją apie 2017 m. priėmimą į nuolatinės formos magistrantūros studijas rasite čia.

Gamtos mokslų fakultetas skelbia priėmimą į šias studijų programas: