Konkursas rengti bakalauro baigiamąjį darbą UAB “Thermo Fisher Scientific Baltics”

Kviečiame iki birželio 17 d. teikti paraiškas „Thermo Fisher Scientific“ stipendijoms

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“, tęsdama ilgametį bendradarbiavimą su Lietuvos universitetais, kviečia Vytauto Didžiojo universiteto Gamtos mokslų fakulteto 2-3 kurso studentus Bendrovėje rengti pirmosios (bakalauro) studijų pakopų baigiamuosius darbus.

Geriausiems studentams, kurie 2019-2020 mokslo metais baigiamuosius studijų darbus rengs Bendrovėje, bus skirtos vardinės „Thermo Fisher Scientific“ stipendijos.

Bakalauro studijų studentams skiriamos stipendijos dydis yra 964 Eur, magistro – 1773 Eur (visiems mokslo metams). Stipendija bus mokama lygiomis dalimis kas mėnesį. Paskyrus stipendiją, jos gavėjas nepraras galimybės gauti valstybės ar kitokias stipendijas.

Konkurso sąlygos ir temos antros pakopos (magistro) studijų 1 kurso studentams bus paskelbtos 2019 m. vasarą.

Studentai turi pristatyti šiuos dokumentus:

1. gyvenimo aprašymą (CV);
  2. motyvacinį laišką. Jame studentai turi nurodyti baigiamojo darbo, kurį norėtų rengti UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“, studijų kryptį. Visos siūlomos temos yra skelbiamos stipendijos skyrimo 2019-2020 mokslo metams stipendijos konkurso sąlygose;
  3. pažymą apie baigtų semestrų mokymosi vidurkį, pasirašytą fakulteto (padalinio) vadovo;
  4. valstybinių brandos egzaminų rezultatus ir trumpą studento kitų studijų pasiekimų ir visuomeninės veiklos charakteristiką (dalyvavimas mokslinėse olimpiadose ir pan., jei yra);
  5. praktikos ar darbovietės vadovo rekomendacija būtų pranašumas.

Dokumentus prašome siųsti Chemijos ir bioinžinerijos katedrai (el. paštu adresu: dek@gmf.vdu.lt) ir UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ (el. paštu jolita.paulauskaite@thermofisher.comŠis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo elektroninių šiukšlių. Norėdami jį matyti, turite įjungti Javascript. ), el. laiško pavadinime nurodydami: Paraiška „Thermo Fisher Scientific“ stipendijai gauti.

Iškilus klausimams, prašome kreiptis į UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ atstovus Jolita Paulauskaitę: elektroniniu paštu jolita.paulauskaite@thermofisher.com , telefonu +37063320865 arba į Lolitą Zaliauskienę: elektroniniu paštu lolita.zaliauskiene@thermofisher.com, telefonu +3702591184.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ stipendijos konkurso sąlygos