2020 m. lapkričio 11 d. 15 val. vyks naujai išrinktos Gamtos mokslų fakulteto Tarybos posėdis.

Gamtos mokslų fakuteto Tarybos posėdis

Posėdžio darbotvarkė:

1. Gamtos mokslų fakulteto Tarybos posėdžio, vykusio 2020-10-14 d. , protokolo tvirtinimas.
  2. Gamtos mokslų fakulteto Tarybos posėdžio 2020-11-11 d. darbotvarkės tvirtinimas.
  3. Gamtos mokslų fakulteto Tarybos pirmininko (-ės) rinkimai (prof. Saulius Mickevičius)
  4. Gamtos mokslų fakulteto Tarybos sekretoriaus (-ės) rinkimai (GMF Tarybos pirmininkas (-ė))
  5. Gamtos mokslų fakulteto atstovų į Vytauto Didžiojo universiteto Senatą rinkimai (GMF Tarybos pirmininkas (-ė))
  6. Gamtos mokslų fakulteto rinkikų rinkimų kalendorius (prof. Saulius Mickevičius)
  7. Gamtos mokslų fakulteto atstovo į Botanikos sodą skyrimas (GMF Tarybos pirmininkas (-ė))
  8. Socialinio partnerio į  Gamtos mokslų fakulteto Tarybą rinkimai
  9. Kiti klausimai

Posėdis vyks nuotoliniu būdu https://ac.vdu.lt/gmf1/

Dalyviai jungiasi svečio teisėmis, įvesdami savo vardą ir pavardę.